23
Про нас
ico
 • 587ac85a0508e99a47060d5a38d8bb8e306d20ea.jpg

  Manufactura — наш перший і дуже любимий заклад. Це невелике европейське кафе на Міцкевича, яке знають всі, і не тільки в Франківську. Його люблять за вічні цінності, за простоту, за увагу до дрібниць, неймовірну привітність людей, які там працюють, якусь абсолютно особливу атмосферу, ну і звичайно за смачну та легку кухню.

  Фішками закладу є бельгійські гофри, які тут готують в понад двадцяти варіаціях, кава, карпатські трав'яні чаі, дешеві фреші, а також прості легкі страви. Варто зазначити, що як і у всіх інших наших ресторанах, ми особливу увагу приділяємо натуральності і свіжості продуктів, а також способам іх приготування.

  Manufactura підкуповує своєю демократичністю — тут ви можете зустріти самих різних людей: студентів, ділових людей, молодих мам з маленькими дітьми, часом зовсім старших людей — та головне, що всім цим людям комфортно разом, тут скажімо ніхто ніколи не поскаржеться на гамір маленькоі дитини - все нормально, це Manufactura!

  Manufacturі також особливо близькі сімейні цінності — в нас є лавка з подарунками  ручної роботи, поштова скриня і конверти з можливістю написати лист близьким, олівці, розмальовки та конструктори для дітей, яких ми доречі не розмежовуємо від дорослих в окрему дитячу зону — для нас всі люди однакові - і великі і малі:)

  Є ресторани, які живуть по 100 років — і хоч Manufacturi лише 8, ми віримо, що вона зможе прожити стільки.